הצהרת נגישות של מרפאת ד"ר קנטרובסקי

מעודכן ליום 28/06/2023

אנחנו במרפאת ד"ר קנטרובסקי מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות ממגוון השירותים שאנו מציעים לכלל לקוחותינו בנקודות שירות ומכירה, באתר האינטרנט ובמוקדי השירות הטלפוני.

כרבע מהאוכלוסייה בישראל נתקלת בקשיי נגישות לאינטרנט: לקויי ראייה, לקויי שמיעה, אנשים עם מוגבלות מוטורית, בני הגיל השלישי ועוד. 

על מנת שנוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם בצענו את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט שלנו, והטמענו את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013 (סימן ג': שירותי האינטרנט),

האתר מותאם לדרישות הנגישות תקן 5568 ברמה AA על פי הנחיות WCAG 2.1

הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים: כרום, פיירפוקס, אקספלורר 9 ומעלה.

השקענו כמות משאבים משמעותית בכדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

אנו מעמידים לרשותכם רכיב נגישות מתקדם של חברת UserWay הנגשת אתרים, המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את תאימותו להנחיות הנגשת תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של UserWay על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינת הדף. תפריט הנגישות והטכנולוגיה שמופעלת על האתר מאפשרים אופציות רבות כגון:

התאמת האתר למשתמשי קורא מסך, אפשרות לניווט באמצעות מקלדת, הגדלת פונטים, עצירת הבהובים, ניגודיות, הדגשת קישורים, שינוי פונט, ועוד אפשרויות רבות, תוסף נגישות תומך בתוכנות קורא מסך: JAWS, NVDA  ועוד. 

אנחנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה ובכלל זה אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. יש לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ותתקלו בחלקים שטרם הונגשו. 

אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה, לרכז תחום הנגישות בחברה:

רכז תחום הנגישות: חנה קלונסקי

דוא"ל: dr.kantarov@gmail.com

טלפון: 0505888486

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנחנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שאפשר:

  • תיאור הבעיה
  • מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
  • באיזה דף גלשתם?
  • סוג וגרסה של הדפדפן
  • מערכת הפעלה
  • סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)

הסדרי נגישות בארגון: 

בניין מרפאות בברזל 11 רמת החייל בתל אביב, נבדק בתאריך 21.6.2016 ע"י מורשה לנגישות מבנים, תשתיות וסביבה השירות צביקה גור (מספר רישוי 2008) והוצהר שהבנייה עומדת בדרישות הנגישות לפי סעיף 31158 לחוק התכנון והבניה התשנ"ה-165.

שירותים נגישים: בבניין המרפאה נמצאים שירותי נכים המותאמים למבקרים עם מוגבלויות.

חניות נכים: בחניון אסותא (המגדל האמבולטורי) הנמצא מול בניין המרפאות הנו חניון תת קרקעי:
• חניה חינם לרכבים בעלי תג נכה התואם לרישיון הרכב. מאגר עדכני של רכבים בעלי תג נכה קיים במערכת החניון ומאפשר כניסה ויציאה באופן אוטומטי. במידה והמחסום לא נפתח ביציאה ואין שומר מסייע יש ללחוץ על האינטרקום בצמוד למחסום.
• חנייה חינם למטופלים אונקולוגים ולמטופלי דיאליזה אשר מקבלים טיפולים בבית החולים.
• בבית החולים חניות נכים בכל אחת מקומות החניון
• חניות נכים לרכב גבוה (מעל 2.20) ממוקמות בכניסה לבית החולים מחוץ לחניון התת קרקעי בצמוד לתחת המוניות בסמוך לכניסה.
עם הגעתכם אנא התקשרו ל 03-7644067 לפתיחת המחסום לחניות אלו
• חניות נכים רחבות למעלון צד ממוקמות בקומה 1- מול הכניסה לחניון. במידה והמחסום לחניות אלו סגור ואין שומר מסייע יש ללחוץ על האינטרקום בצמוד למחסום לפתיחה

מעליות: בבניין בו פועלת המרפאה מעליות נגישות.

משטחי אזהרה: מישושיים וחזותיים בגרמי המדרגות.

כניסות נגישות: הכניסות רחבות ומותאמות למבקרים עם מוגבלויות.

חיית שירות: ניתן להיכנס למרפאה עם חיית שירות.

שימוש בקולנועית: ניתן להיכנס לבניין ולמרפאה עם קולנועית.